Opinions: 5

Patryk Rybiński

Ekspert ds. nieruchomości
Telefon: (+48) 533 355 042 (+48) 533 355 *** pokaż

Lubi wyzwania. Tak można powiedzieć o każdym z zespołu Express House. Ale że lubi niedzielnym popołudniem obejrzeć film dokumentalny, koniecznie z Czubówną – można powiedzieć właśnie o Nim. Patryk nie znalazł się tu przypadkiem. Pasjonuje się architekturą, urbanistyką, projektuje i wizualizuje wnętrza, podróżuje i szuka inspiracji, pełnymi garściami czerpiąc wszystko co najlepsze od życia. Artystyczna dusza i analityczny umysł w jednym. Koncentrowanie się na pozytywach każdego wyzwania to jego nałóg – a kawa z mlekiem to tylko przyzwyczajenie… W naszej zawodowej rodzinie spodobało mu się tak bardzo, że do firmy zaprosił także swoją siostrę. Chętnych do współpracy z Patrykiem jest wielu, ale z pewnością znajdzie jeszcze miejsce dla nowych klientów w swoim kalendarzu – zapraszamy do kontaktu!

Liczba opinii: 5

(5 opinii)
 1. Maureen T.
  9 lutego 2022

  It was a pleasure to be assisted by Mr. Patryk in search for an apartment best fit for me. Mr. Patryk met all my agent needs in a professional, efficient and understanding manner. He had a patient attitude ensuring that I would be satisfied with the apartment of my choice. I would truly recommend him to anyone because I know that they would be satisfied with the excellent services that he provides.

 2. Kamil Molenda
  9 lutego 2022

  Pan Patryk to profesjonalista skrojony na miarę rynku nieruchomości w czasach pandemii. Proces prezentacji mieszkania i podpisania umowy przebiegł bez żadnych komplikacji. Szybkie odpowiedzi na zadane pytania i mediacja między stronami to zdecydowanie mocne strony tego Pana. Polecam z czystym sumieniem.

 3. Justyna Szymaniak
  9 lutego 2022

  Bardzo sympatyczny ! Zna się na tym co robi i to lubi. Pomocny w każdej kwestii. Profesjonalna obsługa , na nic nie można narzekać. Wszystko załatwia o nic nie musieliśmy się martwić. Komleksowo szybko i sprawnie. Bardzo polecam.

 4. Dorota Kijko
  9 lutego 2022

  Dwukrotnie korzystałam z usług pana Patryka Rybińskiego przy wynajmowaniu mieszkań. To bardzo miły i sympatyczny młody człowiek, łatwo nawiązujący kontakt z klientami i służący radą. Posiada wszelkie kompetencje do wykonywania tej pracy, jest dokładny i słowny. Zna doskonale język angielski co pomaga w kontaktach z obcokrajowcami. Jeśli będę ponownie wynajmowała moje lokale, chętnie skorzystam z usług pana Patryka.

 5. Katarzyna Gęba
  9 lutego 2022

  Generalnie pełen profesjonalizm. Lojalne podejście do klienta, uczciwe kompromisy i cierpliwość. Pan Patryk nie jest jak większość agentów, którzy wybielają wszystkie wady aby podpisać umowę z klientem. Negocjacje i rozmowy są akceptowane. Jeden z najlepszych jak nie najlepszy agent nieruchomości. Jeżeli każdy wkładałby tyle serca w swoją pracę i satysfakcję klienta nie byłoby problemów na tle nieruchomości. Gorąco, gorąco polecam tego pana!

Dodaj opinię

Ocena