Opinions: 6

Joanna Szlaga

Kierownik oddziału
Telefon: (+48) 517 355 841 (+48) 517 355 *** pokaż

Profesjonalizm, wiarygodność, rzetelność, życzliwość, empatia, zaangażowanie, skuteczność, takt, elastyczność, dyspozycyjność, spryt szybkość, komunikatywność, elokwencja. To tylko ułamek ze wszystkich komplementów, jakimi zasypują Joannę zadowoleni klienci. Do każdej transakcji podchodzi ona z nową energią, a każdy sukces świętuje tak jakby był pierwszym. Nic dziwnego, że stała się dla zespołu nie tylko świetną koleżanką i dobrym przykładem, ale także autorytetem i naturalnym liderem. Poznajcie się: oto Joanna – jeden z najlepszych Kierowników Oddziału Express House!

Liczba opinii: 6

(6 opinii)
 1. Karolina Paradowska
  8 lutego 2022

  Z przyjemnością polecam Panią Joannę Szlagę z biura Express House jako Agenta Nieruchomości. Pani Joanna jest bardzo zaangażowana w wykonywane obowiązki, kompetentna, jak również serdeczna w kontakcie. Jest stale dyspozycyjna i kładzie silny nacisk na efektywne działanie, choć w bardzo taktowny i nienachalny sposób. Jej zaangażowanie w szybką sprzedaż nieruchomości jest – w pozytywnym sensie. W bardzo profesjonalny sposób wspiera i wyręcza sprzedającego we wszystkich możliwych sprawach związanych z wyceną, promocją, sprzedażą. Transakcja sprzedaży mojej nieruchomości została przeprowadzona od początku do końca bardzo profesjonalnie i w ekspresowym tempie. Serdecznie polecam Panią Joanne Szlagę

 2. Dorota Rachwalik
  8 lutego 2022

  Profesjonalizm, dyspozycyjność, efektywność działania, wiarygodność, rzetelność, łatwość nawiązywania kontaktów, taktowność, życzliwość oraz nienaganna prezencja to cechy Pani Joanny Szlagi – doradcy do spraw nieruchomości z biura Express House.
  Dzięki Niej szybko i sprawnie zrealizowałam transakcję kupna mieszkania.
  Osoba Pani Joanny Szlagi i firma, którą reprezentuje, są zdecydowanie godne polecenia.

 3. Agata Rodriguez
  8 lutego 2022

  Bardzo miła i sprawna współpraca. Serdecznie polecam!

 4. Joanna Walczak
  8 lutego 2022

  Korzystałam z pomocy agentów nieruchomości wielokrotnie, jednak tylko ze współpracy z Panią Joanną Szlagą jestem naprawdę zadowolona!Nie dość, że jest osobą bardzo kompetentną, która rzetelnie wykonuje swoją pracę i w 100 % się w nią angażuje to przede wszystkim pozwala klientowi odczuć, że jest w danym momencie dla niego – po to żeby służyć radą i pomocą-a to bardzo ważna świadomość! Uważam, że Pani Joanna sprawdza się tak dobrze w swojej pracy z jednej strony dlatego, że dokłada wszelkich starań żeby tak było, ale z drugiej – naprawdę się do tego nadaje(-; Jest osobą bardzo kontaktową, nie tworzącą niewygodnych barier, z którą naprawdę miło się obcuje. Jednym słowem – właściwy człowiek na właściwym miejscu!(-; Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną w zakresie sprzedaży mojego mieszkania – począwszy od pierwszej wizyty w nim, aż do załatwienia wszelkich końcowych formalności. Z czystym sumieniem i pełną świadomością polecam Panią Joasię i sama z pewnością jeszcze skorzystam z jej pomocy(-;

 5. Nicole Lobry-Wilkołek
  8 lutego 2022

  Polecamy odział poznański! Profesjonalizm tego młodego zespołu jest wzorcowy. Przyznam, że byłam na początku poirytowana, bo w stosunku do otaczających agencji nieruchomości, Pani Joanna i koleżanka Pani Margot z którą teraz współpracujemy podchodzą z niezwykłą wiarą i pełnym zaangażowaniem do swojego fachu. To jest piorunujące I bardzo pozytywne doświadczenie!
  Życzymy dalszych sukcesów!

 6. Piotr Owczarczak
  8 lutego 2022

  Do pani Joanny trafiłem z polecenia i z całą pewnością mogę polecić Ją dalej. Sprzedaż mieszkania poszła sprawnie i profesjonalnie. O nic nie trzeba było się martwić, a informacje od pani Joanny otrzymywałem na bieżąco.

Dodaj opinię

Ocena